Dalinamės patirtimi ir tobuliname Agile projektų valdymo metodų naudojimą savo organizacijose
Prisijunk prie mūsų!

Norite tapti aktyviu asociacijos nariu?

Tam reikia užpildyti narystės formą, o asociacijos valdybai ją patvirtinus, reikės susimokėti stojimo ir narystės mokesčius.

Norite tiesiog dalyvauti?

  1. Prisijunkite prie atviros visiems elektroninio pašto konferencijoshttp://groups.google.com/group/AgileLietuva. Joje skelbiame Agile Lietuvos naujienas ir diskutuojame Jums rūpimomis temomis.

  2. Dalyvaukite nemokamuose kasmėnesiniuose Agile ir Scrum naudotojų susitikimuose, kriuose dalinamės patirtimi ir mokomės vieni iš kitų. Susitikimai organizuojami atviros erdvės (diskusijų pagal dominančias temas) principu. Juos skelbiame http://www.agile.lt tinklaraštyje ir elektroninio pašto konferencijoje.

Norite dalintis savo patirtimi?

  1. Pradėkite rašyti asmeninį ar įmonės tinklaraštį. Tam tinkamos platformos gali būti bet kuri tinklaraščių ferma, kad ir blogas.lt ar wordpress.com. Kai susikursite tinklaraštį ir įkelsite keletą įrašų, atsiųskite jo nuorodą į info@agile.lt. Visus įrašus, turinčius "agile" žymę (tag) galėsime kelti į Tinklaraščiai apie Agile skiltį.

  2. Prisijunkite prie asociacijos organizuojamų renginių pranešėjų. Pvz. galite pravesti praktines dirbtuves per Agile naudotojų susitikimus arba sudalyvauti Agile dienoje ar ture.

  3. Prisijunkite prie asociacijos organizatorių būrio - sekite agile.lt naujienas ir nedvejodami registruokitės į savanorių būrį.