Dalinamės patirtimi ir tobuliname Agile projektų valdymo metodų naudojimą savo organizacijose
Nuotolinis susitikimas: Viešieji pirkimai ir Agile. Rekomendacijos
Agile Lietuva

Nuotolinio susitikimo metu pranešėjai Aleksej Kovaliov ir Marius Žemaitis supažindins su viešiesiems pirkimams naujai parengtomis rekomendacijomis, kurios padės rengiant IT pirkimus. Rekomendacijos parengtos viešojo ir privataus sektoriaus kartu ir jose įraukti Agile principai.

Susitikimo metu aptarsime:

- techninės įrangos, Programinės įrangos licencijų, licencijų atnaujinimų ir/arba gamintojo garantinio palaikymo pirkimų rekomendacijas;
- el. paslaugos arba IT sprendimo įgyvendinimo, modernizavimo, diegimo ir priežiūros paslaugų pirkimų rekomendacijas
- IT ekspertų paslaugų pirkimų rekomendacijas ;
- saugos testavimo paslaugų pirkimų rekomendacijas;
- IT infrastruktūros nuoma pirkimų rekomendacijas.

Susitikimo pranešėjai:

Aleksej Kovaliov - Scaled Agile Programų vadovas (EIS Group), Agile ir IT vadybos konsultantas, besispecializuojantis ties viešojo sektoriaus projektų vadyba ir pirkimais.

Marius Žemaitis - Viešųjų pirkimo tarnybos elektroninių pirkimų skyriaus vedėjas, turintis didelę patirtį, kaip IT padalinių vadovas, projektų programos bei projektų vadovas, nuolatos rengęs ir vykdęs viešuosius pirkimus.

Po visų pranešimų, klausimų-atsakymų sesijos metu, Jūs turėsite galimybę tiesiogiai pabendrauti su pranešėjais ir užduoti kilusius klausimus.
_____

Prisijungimas prie nuotolinio susitikimo:
http://bit.ly/agile_11-10

Rekomenduojame prie renginio prisijungti bent 5min. anksčiau, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia. Prie susitikimo galite prisijungti iš interneto naršyklės arba per ZOOM aplikaciją telefone / kompiuteryje.
_____

Jeigu Jūs norėtumėte skaityti pranešimą vieno iš viešojo sektoriaus susitikimų metu, prašome parašyti mums el. paštu valstybe@agile.lt.