Dalinamės patirtimi ir tobuliname Agile projektų valdymo metodų naudojimą savo organizacijose
Nuotolinis susitikimas: Susitikimas, kuris galėjo būti... „Slack“ žinutė
Agile Lietuva

Laimonas Lileika

Šeštasis Agile manifesto principas teigia: pats naudingiausias ir efektyviausias būdas dalintis informacija yra daryti tai gyvai. Kitaip tariant - ne tik fiziškai visiems būnant toje pačioje vietoje, bet ir būtinai sinchroniniu būdu.

Vienas iš asociacijos Agile Lietuva įkūrėjų, susitikimo pranešėjas Laimonas Lileika mano, kad šis principas toks, koks buvo suformuluotas prieš 20 metų, prarado aktualumą, tad atėjo laikas jį arba perrašyti, arba perkelti į Agile mitų sąrašą.

Laimonas dirba tarptautinėje bendrovėje „Toptal“. Tai viena didžiausių, pilnai nuotoliniu būdu dirbančių, įmonių, neturinti nei vieno biuro. Per dešimt metų „Toptal“ darbuotojai sukūrė brandžią nuotolinio darbo kultūrą, kurioje 98% komunikacijos yra skaitmeninė, o darbuotojai dirba iš bet kurio pasaulio krašto.

Pranešimo metu Laimonas pasidalins, kas yra tie likę 2% komunikacijos, papasakos apie darbo organizavimo principus (anglų k. Ways of Working), įrankius, procesų robotizaciją bei kitus sinchroninės ir asinchroninės komunikacijos elementus, užtikrinančius sklandų IT ir produkto vystymo komandų darbą.

 

Susitikimas vyks:

Kada: sausio 27 d., 18:30 val.;

Kur: ZOOM, http://bit.ly/Agile01-27 (be registracijos, prisijungti likus 5 min. iki renginio);

NEMOKAMAI!