Dalinamės patirtimi ir tobuliname Agile projektų valdymo metodų naudojimą savo organizacijose
Įspūdžiai iš renginio valstybiniam sektoriui "Agile pusryčiai 2018"
Agile Lietuva

Vakar, gegužės 30 d., įvyko jau 6-asis "Agile Lietuva" organizuojamas nemokamas edukacinis renginys apie iteracinius-inkrementinius (angl. Agile) projektų valdymo metodus valstybiniuose projektuose. 

Labai džiaugiamės dideliu susidomėjimu ir itin gausiu dalyvių skaičiumi. 

Šiais metais svečiai iš Valstybinės mokesčių inspekcijos, Lietuvos transporto saugos agentūros ir UAB "Investicijų ir verslo garantijos" papasakojo apie  savo organizacijų projektus  įgyvendinamus pagal Agile metodologiją, "Agile Lietuva" valdybos narys, AB Lietuvos paštas aktyviai vykdantis viešuosius pirkimus Agile projektams Aleksej Kovaliov pristatė Viešųjų pirkimų Agile projektams dokumentų pavyzdžius. Vėliau vyko diskusija su Ūkio viceministru Elijumi Čiviliu, Informacinės visuomenės plėtros komiteto vadovu Kęstučiu Andrijausku ir direktoriaus pavaduotoja Jovita Petkuviene, asociacijos "Agile Lietuva" prezidentu Vaidu Adomausku ir valdybos nariu Aleksej Kovaliov apie tai, ar viešųjų pirkimų dokumentų pavyzdžiai paskatins aktyviau naudoti Agile metodikas.

Buvo malonu matyti augantį valstybinio sektoriaus susidomėjimą Agile tema, didėjantį pagal Agile vykdomų projektų skaičių. 

Mes stengiamės dalintis žiniomis ir gerosiomis praktikomis su valstybinio sketoriaus atstovais, taip prisidėdami prie 3-iosios Idėjos Lietuvai įgyvendinimo.

Dėkojame svečiams už puikius atsiliepimus ir klausimus, kurie padės "Agile Lietuva" asociacijai kitais metais organizuoti dar aktualesnį renginį.

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti čia: http://valstybe.agile.lt/agile-pusryciai-2018/. O netrukus šiame tinklalapyje pasidalinsime ir pristatymų skaidrėmis.

 

"Agile pusryčiai 2018" organizatorių komanda