Dalinamės patirtimi ir tobuliname Agile projektų valdymo metodų naudojimą savo organizacijose
Agile at a Scale of Big Company. Agile Lietuva meetup
Agile Lietuva

 

Susitikimo metu savo temas pristatys Evaldas Marcinkus iš SEB, Oleg Marofejev iš Swedbank ir Diana Gold iš Telia. Vakaras bus skirtas pasidalinti pasakojimais apie didelių kompanijų pokyčių patirtį tampant Agile organizacijomis. Pristačius temas kviesime aktyviai diskutuoti ir bendrauti tarpusavyje, dalintis savo Agile patirtimi.

Kur? RISE Vilnius, Gynėjų g. 14, Vilnius

Kada? Kovo 28 d., 18.30

Registruokitės čia...

Pranešimai lietuvių kalba

Diana Gold - motyvuota, proaktyvi, prisitaikanti ir į rezultatą orientuota SAP Delivery Manager su daugiau nei 10 metų patirties skirtinguose SAP įgyvendinimo etapuose ir palaikymo projektuose. Diana tiki, kad gerosios Agile praktikos padeda siekiant greitesnio ir kokybiškesnio rezultato. Jai patinka įkvėpti žmones. Kartu su vadovaujamomis komandomis yra pasiekusi puikių veiklos rezultatų.
Olegas Marofejevas visą savo darbinę karjerą skyrė įvairių tarptautinių projektų ir programų suvaldymui. Sertifikuotas PMP Projektų valdymo specialistas. Paskutinis keturis metus jis yra Swebank Baltijos šalių elektroninių kanalų Agile komandų vadovas.
Olegas papasakos, kaip prieš 3 metus Swedbank 3-jų šalių komanda perėjo nuo waterfall projektinio darbo į Agile pasaulį. Kaip vietomis pasikeitė žvaigždės ir vidutiniokai. Kaip pasikeitė komanda “priešas”.
Evaldas Marcinkus – IT rizikos sistemų skyriaus vadovas SEB banko globalių paslaugų centre. Daugiau kaip 11-os metų patirtį finansų srityje Evaldas sukaupė dirbdamas Swedbank bei karjerą tęsdamas SEB globalių paslaugų centre. Kompetencija apima vadovavimą komandoms bei IT ir verslo procesų keitimo projektų valdymą. Pastaruosius 2 metus Evaldas vadovauja IT specialistų komandai, atsakingai už IT sistemų, susijusių su banko valdoma finansine rizika skolinant lėšas stambiems verslo klientams ir finansinėms institucijoms, plėtra ir palaikymu SEB grupės mastu. Šiuo metu Evaldas taip pat studijuoja tarptautinėje verslo vadovų magistrantūroje Baltic Management Institute (BMI, liet. Baltijos vadybos institutas).
Evaldas pasakos apie tai, kaip kiekvienoje didesnėje organizacijoje sudėtingi verslo procesai ir IT sistemos, naudojamos verslo procesams valdyti, kuria vis daugiau kompleksiškumo. Diskusijoje sužinosite plačiau kaip SEB banko globalių paslaugų centre dauguma IT komandų dirba naudodamos Agile metodiką, kokie planuojami kiti žingsniai Agile darbo metodikai įtvirtinti.

Renginys rekomenduojamas pažengusiems Agile vartotojams, norintiems pagilinti žinias ir pasidalinti savo patirtimi.